haios.ro

All comments archive:

Ghicitori grele dar faine

Back to the commented subject: Ghicitori grele dar faine

Comments: 261 (Max. 50 comments on page)

  • andreea - 13 Jul 2012

    Comment a fost foarte usor am stat mult sa ma gandesc!!!!!!!!!!!!!!big grin
  • Alinutza - 27 Jun 2012

    Comment nu vreau sa spun nik decat k nici eu nu le-am stiut pe toate , poate voi da dar eu nu. Nu spun k aia care zik k au facut 100% mint poate chiar au facut , cine sunt eu sa stiu ce a raspuns la teste. E..... si acum dak vine si spune k stie raspunsuriele nu conteaza k putea sa le ia de la comentarii de aici da ma rog. pa! va pwp pe toti!
  • Alexandra - 19 Jun 2012

    Comment Wow!100 de procente!Super test!
  • sandu diana maria - 9 Jun 2012

    love_dragoste_doua_inimi_fluturas_floricele_roz.jpg am raspuns la toate intrebarile sunt foarte usoare:1femeie,2nimic,3 stele,4fulg de nea,5mort,6timpul,7fierul,8calmul,9 8,10oigen,11masa,12linistea,13omul,14chel,15mana ta dreapta,16maine,17i,18mama.Ghicitorile astea grele chiar si eu le-am stiut si am doar 9 anio si sunt i clasa aII-a.
  • bubulina - 8 Jun 2012

    lan_de_flori_lalele_galbene_cer_albastru_bubulina.jpg eu am stiut la toate intrebarile eu sunt ce ami tare ca am raspuns la toate intebarile
  • ann - 4 Jun 2012

    stea_tinuta_intre_dinti_zambet_buze_roz_gura_femeie_ann.jpg foarte faine intrebarile tari de tot
  • emi - 10 May 2012

    Comment am luat 18 din 18 big grin
  • Georgy - 1 May 2012

    Comment Bv ma " desteptilor " . Eu recunosc ca am raspuns corect doar la 5 intrebari .
    Dar sa fim sinceri , nu au fost tocmai usoare
  • leonard boss - 30 Apr 2012

    Comment eu am raspuns la toate si adresa me a este leonard.ronaldinho
    flag winkinghappy devil
  • Ðàrk - 24 Apr 2012

    last_to_walk_three_6_mafia.jpg sunt usoare am facut 94% xD
    → 1 Femeie.
    → 2 Nimic
    → 3 stele
    → 4 fulg de zapada
    → 5 mort
    → 6 timpul
    → 7 fierul
    → 8calmul
    → 9 8
    → 10 oxigen
    → 11 masa
    → 12 linistea
    → 13 omul
    → 14 chel
    → 15 mana ta dreapta
    → 16 maine
    → 17 i
    → 18 mama
  • andreea - 7 Apr 2012

    Comment uau ce ghicitori super chiar sunt reusite,bravo celor care le-au scris,bravo celor care leau ghicit pe toate va felicit pe toti
  • gaby - 2 Apr 2012

    Comment bah io am raspuns la 16 din 18.. am greshit la cea k alphabetul sh la cea k sfarshitul spatiului, sfarsitul timpului si inceputul sh sfarsitul infinitului... imi este rusinee... au fost prea usoare .. va pwp pe toti baietii
  • georgiana - 1 Apr 2012

    Comment ce ********* cica la antrebarea 9 in alfabet sunt 27 lit dar de fapt erau 8 prosttttttttt
  • fory-mafyotu007 - 29 Mar 2012

    baiat_costum_sportiv_bluza_rosie_ochelari_mari_soare_curte_casa.jpg 1.femeie
    2.nimic
    3.stelele
    4.fulg de zapada
    5.mort
    6.timpul
    7.fierul
    8.calmul
    9.27
    10.oxigen
    11.masa
    12.linistea
    13.omul
    14.chel
    15.mana ta dreapta
    16.maine
    17.i
    18.mama
  • klara - 26 Mar 2012

    Comment am raspuns corect la toatehappyhappy
  • Alexandra Cristina - 21 Mar 2012

    Comment mi-au plakut mult ghicitorile am dat copy la rezultat Punctaj: 17 din totalul de 18 (98%) sa va spun raspunsurille daca nu ma credeti:1.femeie2.nimik 3.stelele 4. fulg de zapada 5.mort 6.timpul 7.fierul 8.calmul 9.8 10.oxigen 11.masa 12.linistea 13.omul 14.chel 15. mana ta dreapta 16.maine 17 . nu am stiut scz 18.mama succes!!! si apropo ,nu mai mintiti si voi in halul asta ca aveti punctajul de ... eu stiu 100 si de fapt unii dintre voi aveti vreo 3-7 asa ca nu va tine **** fraierilor(cei care mint ca au punctajul mai mare decat il au in realitate
  • Cristina Alexandra - 21 Mar 2012

    Comment imi este rusine cu punctajul meu crying de ce sa va mint?va zik mai bine adevarul punctajul meu este: 9 din 18 crying
  • adelina - 17 Mar 2012

    koala_un_ursulet_sociabil_traieste_australia_poza_adelina.jpg eu am raspuns corect la toate
  • ane mari - 11 Mar 2012

    poza_cu_actori_din_pariu_cu_viata_dansand_grup_propusa_ane_mari.jpg eu am facut sa spun drept 3 din 18 asta e dar e bn imca ca e destul de bn nui asa la un coil de 9 ani si jumatate nei asa staryin
yangpumpkin==--
  • bianca - 8 Mar 2012

    Comment ce toanta sunt am gresit la ghicitoarea cu alfabetul
  • anonim - 4 Mar 2012

    Comment ma nimeni nu poate sa faca asta sa ghiceasca din prima e imposibil
  • razu - 22 Feb 2012

    Comment toti se lauda ca au stiut dar procentajul celor care au dat raspunsuri corecte este foarte mic......
  • Cosmina - 9 Feb 2012

    Comment eu am 8 din 18 . e bine pt o fata de 12 ani happy
  • elena - 6 Feb 2012

    Comment buna sunt elena !e cam greu testul!recunosc ca am facut abia 8 din 18!sunt incepatoare!!!
  • giorgiana - 5 Feb 2012

    Comment va plac ghicitorile mie ami plac foarte mult foarte mult e foarte fain
  • Robert - 29 Jan 2012

    Comment Punctaj: 12 din totalul de 18 (67%)
  • Bianca - 28 Jan 2012

    Comment bai copiilor voi sunteti normali la cap?..nu e in stare un adult sa rezolve intrebarile asa ca nu mai mintiti ca le-ati facut pe toate ca fac pariu ca o intrebare nu ati nimerit.
  • isabella - 28 Jan 2012

    Comment A fost foooooarte simplu tongue
  • luiza - 22 Jan 2012

    Comment *** astia mici tote le fac ma da noi asti care suntem mai mari facem vreo 7 intebari din 18 si ei tot moi nu mai mintiti moi ca nu stiu ce va fac adevarul iese la iveala dupa varsta pe care o aveti laughing faceti pasi de pe pagina asta ca asta nu-i de voi
  • Kiro - 10 Jan 2012

    Comment este tare dar inteligent ti trebuie ani de experienta sa iti dai seama apropo 100% max. punctaj din prima... coppi de 13 ani intelegeti e prea evoluat pentru voi si nu mai injurati ca va i-a **** ********
  • C. - 8 Jan 2012

    Comment Cum este posibil ca cei cu varsta intre 10-14 ani sa rezolve 100% , iar cei mai mari sa spuna ca este destul de greu? Nu vi se pare ceva in neregula? Macar undeva unde nu se stie cine sunteti fiti corecti. Nu inteleg ce aveti de castigati daca va "laudati" in halul asta. Rusine!
  • - 2 Jan 2012

    Comment 15 din 18 big grin
  • sabbynyka - 1 Jan 2012

    Comment binisor big grin Punctaj: 10 din totalul de 18 (56%)
  • sabbynyka - 1 Jan 2012

    Comment binisor parca big
grin
  • Anda.Anda-Adela - 1 Jan 2012

    Comment Deci...Sa va zic asi eu cv........ptr toticei care,cei care...ma irita am o vorba sa va spun ica: GURA MICA! ptr toti cei care nu ma lasa sasper va dau voci de cartier cu limbaj dde cartier!!!!!!!
    amfacut la testele pe care le-am facut pana acum la toate 100% cine nu ma crede sa citeasca mai suuuuus!!!!!
  • Einstein irefutabillul - 31 Dec 2011

    Comment mdah dashi limitas dre varsita e de 5 anui., eu de fapt am doafhr 1 zi sa 2 ore si am facuto toatele celea intrtebari care existagtd p[ker acwolo asjhsa
    ****
    CATT Di destept sunt io bahHHH ******** astia de 5 - 13 ani ?>?!!!
  • ionut - 16 Dec 2011

    Comment Este evidenta lipsa de maturitate la copii cu varsta cuprinsa intre 9 si 16 ani.Daca nu au stiut persoane cu varste de 17+ ani cum va imaginati voi (laudarosii) cu putina voastra gandire ca la testul asta au fost cativa „Einstein” de clasa a 5-a si restul inculti si ingusti la minte.
    Din acestea rezulta ca cei cu „punctaj maxim” si 11-12 ani sunt doar copii, iar ce-i care au raspuns sincer au demnitate.
    Aceste teste sunt foarte bune, si am un sfatcall mehiar daca nu a-ti stiut nu va descurajati ganditi bine pt a intelege raspunsurile.
    Pe un esantion de 10000 de copii de gimnaziu nu va fi poate nici unul sa ghiceasca toate raspunsurile.
  • AlexAlex - 15 Dec 2011

    inainte_de_furtuna_persoana_sub_umbrela_camp_nori_negri.jpg Smecher ca eu am luat 100% din prima chiar foarte usor...daca voi nu ati stiut sunteti ******* e foarte usor
  • szucs maria - 15 Dec 2011

    Comment tare..leam stiut pe toate winking am luat punctaj maxim 100%....
    daca vreti sa vb bagat idu meu (maria_negrutzica)
  • corina - 5 Dec 2011

    Comment vai ce inteligenti sunteti,aici sa va laudati ca habar nu aveti nu aveti cum sa le faceti din prima si la 10 ani nuci nu ati terminat bine cu biberonu tancilor
  • BloONdU - 28 Nov 2011

    Comment Punctaj: 6 din totalul de 18 (33%) ....greutzhee hee
  • rencik - 23 Nov 2011

    Comment sa mai avut si timp sa stau sa ma gindesc mai mult...poate ghiceam si mai multe... happy
  • rencik - 23 Nov 2011

    Comment eu am ghicit ceva mai mult de jumate,sunt interesante cu raspunsuri usoare intrat ca defapt iti pare ca trebuie sa fie ceva complicat si nu observam evidentul...super.. happybravo adminului happy
  • Serhio - 22 Nov 2011

    serhio14_baiat_smecher_elegant_casual_ochelari_imensi_camera.jpg eu le-am stiut toate intrbarile in afara de nici unalaughingIntrbarile le-am luat de la comentarii
  • Mirce Badea - 8 Nov 2011

    Comment numi plac
    deoarece nu le poti ghici nici cum
    spunetim raspunsu la ce zboara cand se naste,se aseaza cand e in viata si curge cand e mort?

    [Admin: Fulgul de zapada?... happy]
  • VER - 30 Oct 2011

    Comment alo mai lasati vrajeala asta cu 18.lauda si minciunile da bine la inculti. o persoana cu bun simpt nu se lauda. app,lauda de sine nu miroase a bine.
  • Tabara Octavian - 30 Oct 2011

    Comment Am 11 ani si am fct 60%.Sper sa mai vorbim.Ceaw.big grin
  • lumy - 26 Oct 2011

    angelina_jolie_cam_slaba_in_tricou_alb_si_blugi.jpg a fost simplu !as vrea ceva mai greu cum imi place mie !
    dak vreti sa mai vorbim aveti cum ce sa ma contactati !sper ca vom fi buni prieten.....!ceaw!
  • rudco loredana - 10 Oct 2011

    cupid_just_struck_rudco_loredana_mail_ru.gif salut ce faceti ?eu ma numesc loredana am 11 ani si sint in clasa a5 a
  • Alinka - 29 Aug 2011

    Comment super leam facut pe toate sa le spun 1. femeie 2. nimic 3. stelele 4. fulg de zapada 5. mort 6.timpul 7. fierul .8 calmul 9. 8 10. oxigen 11. masa 12. linistea 13. omul 14.chel 15. mana ta dreapta 16.maine 17.i 18.mama