Comentarii: 191 (Max. 50 de comentarii pe pagina)
andreya - 4 Ian 2014
La intrebarea nr 2 am pus 2000(anul in care sunt nascuta) si din greseala
am dat la vizualizare raspunsuri inainte sa imi pun dorinta. Si cum e
imposibil sa trimit testul la 2000 de oameni... Mi-am dorit opusul a ceea
ce imi doresc de fapt. Apropo, testul asta chiar e incredibil de exact pt
ca stiam in oarecare masura raspunsurile...
Razvan - 12 Nov 2013
fain
Doroftyk - 28 Oct 2013
Foarte frumos testul..!!
seby - 6 Oct 2013
abea astept sa vad dac merge
cosette2004 - 31 Aug 2013
La 11 am scris Baga bani!
Secret - 6 Aug 2013
Si daca al doilea numar preferat e 0 ?
dumitru larisa - 28 Iul 2013
tare!!!
ilici - 23 Mar 2013
eu nu am 7 prieteni pe mess,ce ma fac?!?! mia-m pus cea mai tare
dorinta,dar acum o sa fie un groaznic cosmar!!!!!!!!!!!
Georgyana - 24 Feb 2013
ce tare! a fost exact! mojto

P
iubitoarea de caini - 14 Feb 2013
eo am scris 0 la doi=]]]]]
shi nu cred ca in lipsa mea este
cantecul din viziunea mea in viata=]]]
cred ca voi fi inselata sau
voi insela
meru - 25 Ian 2013
este adevarat
marius - 18 Ian 2013
E o porcarie!! Maturizati-va!!
Lucian - 2 Ian 2013
Maria - 30 Dec 2012
tare si adevarat. oooooooool testu'.
Maria - 28 Dec 2012
tare!este adevarat!darcu exceptia nr 3. eu am pus la 2 nr 0 si m-i se va
indeplini dorinta. sper!
Ioana - 22 Dec 2012
Eu la 2 am pus 0 ca am vazut in imagine un 0 care mi sa parut misto(cu un
soare). lol
lori - 21 Dec 2012
nu imi place
bianca ciobanete - 15 Dec 2012
Ei,multam,dar cred ca persoanele 3 si 7 trebuie inversate,3 e la alta
scoala,stii?
lu - 25 Nov 2012
Nu e nici o "minune" cu testul acesta...interpretarea e psihologica, adica
numarul tau favorit mereu va fi si numarul tau norocos, iar in general
primul nume care ne vine in minte este persoana la care tinem cel mai
mult,ne gandim cel mai mult si tot asa... cantecele pe care le alegem vor
fi mereu cele cu care ne identificam cel mai mult.....
isa - 23 Nov 2012
bla bla
antonia - 15 Nov 2012
Superr ...chiar mia placut !! Sper sa se indeplineasca dorinta
Marius - 13 Nov 2012
uau. nu-mi vine sa cred. am facut testul asta fara sa-l iau in serios.
dar nu-mi vine sa cred ce raspunsuri incredibile si adevarate mi s-au
aratat dupa ce am apasat butonul interpreteaza rezultate. chiar m-am oprit
din ce alte prostii faceam si am citit de doua ori. o fi intamplare dar mi
s-au potrivit bine, dar bine de tot...
lidia - 6 Nov 2012
cum pot sa trimit testul ajutatima cat de repede
puteti!!!!!!ajutor!!!!!!!ajutor!!!!!!!!!!!!!!va rog!!repede!!!!!
[
Admin: Ai in partea de jos a testului, acolo unde se termina intrebarile,
sub butonul "interpreteaza rezultate", un pliculet si cuvantul "mail". Daca
faci click acolo ti se deschide formularul de trimitere a testului.
Bafta... si multa distractie!

]
ana - 22 Oct 2012
bai santeti ****** la 1 e normal sa scri nr tau norocos la 2 io am scris
999999999 asa ca... la 3 scri numele pers iubite normal la 4 scri cealalta
pers care o iub la 5 inca una care o iub si oricum mie nu mi sa potrivit la
6 pe bune steaua mea norocoasa cine **** a scris prostiile astea pe cn cred
ei ca impresioneaza copii intre 1-3 ani poate in fine la 7 nu ma cunoaste
nmn mai bn decat eu si cam atat dar mai ales baiatu care nu ma suporta 8
povestea inimi nu se potriveste cu acea pers garantat 9 pai cat de cat sa
potrivit la mn dar pe bune sa gandim logic nu se prea potriveste vara nu
dorm cu cnv prost care na fost nicaieri vara asta dect acasa si poate cai
cam adv in fine 10 gandirea mea nu are legatura cu minim doi pe bune si la
11 viziunea mea nu e paraziti o cheama da deci... si totusi chestia asata
cu dorinta pai e doar pt reclama va spun garantat asa ca nu o sa moara nmn
stati linistiti ok pa
Ireal - 21 Oct 2012
Frate e adevarat,dar la 7 nu mi-a placut raspunsul in restu cu iubirea alea
alea tot adevarat!Why???
diana - 12 Oct 2012
mama tot adevarat!!!
stefy - 27 Aug 2012
La 11 am scris Chamillionaire -Ridin' ....WTF?
Stef GK - 28 Iul 2012
looool, ce adevarat :OOOO
WizZzy * sKe - 22 Iul 2012
OMG la toate a fost exact totu adevarat :O , la 5 nu sunt sigur daca e adv
dar restu e totul adevarat
ki - 18 Iul 2012
wau a fost tare dar tot de aici este adevarat ...

e tare

dorinta mi s-a indeplinit ... e
foarte tare .si la cantece si la tot e adevarat
ALEXA - 15 Iul 2012
e tar rau jocu
Filip - 10 Iul 2012
daca nu se indeplineste ma supar

^^
kara - 9 Iul 2012
La cantece e total adevarat

.
simona - 7 Iul 2012
e misto
anon - 26 Iun 2012
nu prea le-ai nimerit nene/tanti ghicitoare
Bianca Florescu - 22 Iun 2012
E chiar adevarat si sper ca dorinta sa mi se indeplineasca...
sile - 17 Iun 2012
chiar tare
Bubu :) - 16 Iun 2012
x. Este foarte fain testul si foarte adevarat
Alex - 15 Iun 2012
E super! Tot testul acesta este adevarat!
iana - 11 Iun 2012
eu nam avut la cine trimite etstu asta ridicol si lam trimis la o fata care
nu intra pe mess si tot la mine ca am 2 iduri
bla-bla-bla - 10 Iun 2012
groaznik...........)^ dNd
N.Stefan - 9 Iun 2012
Groaznic, un test nereusit, pacat ca mi-am pierdut 5 min din viata in acest
mod

.
ady - 6 Iun 2012
prostii
dorinta mi se indeplineste si fara sa timit testul
- 5 Iun 2012
mijto
Yulik - 2 Iun 2012
totul a fost adevarat!!TARE!!!!
gogu - 31 Mai 2012
copii prosti... voi si dorintele voastre. tampiti mici! mai mergeti la
scoala ******** si INVATATI!!!!!!!!!!!!!! PS: ca sa vi se indeplineasca
dorinta, apasati ALT si F4.
Unu Negru - 31 Mai 2012
Am o intrebare cum ***** sa implinit dorinta?!?!?!?!?

))
Unu Negru - 31 Mai 2012
Sper sa se indeplineasca
mady - 30 Mai 2012
nicoleta - 21 Mai 2012
FFF adevarat