haios.ro

Comentariu

anca - 16 Aug 2011

Ești o persoană care iubește pisicile?

eu imi iubesc foarte mult pisica si acum are si 3 pisoi si ii iubesc la nebunie dar testul asta nu se potriveste am scos doar 17% asta inseamna ca le urasc nu ca le iubesc sad ele sunt ubytele mele kiss