Comentariu
anca - 16 Aug 2011
Ești o persoană care iubește pisicile? eu imi iubesc foarte mult pisica si acum are si 3 pisoi si ii iubesc la
nebunie dar testul asta nu se potriveste am scos doar 17% asta inseamna ca
le urasc nu ca le iubesc
ele sunt ubytele mele 