Comentariu
patty - 15 Nov 2008
Testul lui 5 lll, 18 Oct 2008
pt nycko ...ma bucur ca "teai" (te-ai) "pris" , ca
daca erai asa desteapta precum zici nu cred ca scriai gresit...
nycko, 15 Oct 2008
ce tare e........noroc ca sunt desteapta si mam
pris
de acord cu lll
....m-a bufnit rasul cand am citit.......