Comentariu
LuUliK - 26 Feb 2009
Întrebări și răspunsuri distractive pai..e o tampenie la aia cu ce facea mesteru' manole knd o zidea pe
nevasta'sa am scris body building legat! sh n'o fost bun.Si la aia cu
nevasta lu' Florin Salam am scris exact k akol da' cu litere mici!..e o
tampenie..da' e fain testu'
si funny
[ Admin: LuUlik, stim, e
frustrant cand scrii ceva asemanator si nu ti se valideaza raspunsul... am
mai zis, o sa avem o noua varianta de software, care o sa tina cont si de
astfel de situatii... ]