haios.ro

Comentariu

LuUliK - 26 Feb 2009

Întrebări și răspunsuri distractive

pai..e o tampenie la aia cu ce facea mesteru' manole knd o zidea pe nevasta'sa am scris body building legat! sh n'o fost bun.Si la aia cu nevasta lu' Florin Salam am scris exact k akol da' cu litere mici!..e o tampenie..da' e fain testu' happy si funny happy

[ Admin: LuUlik, stim, e frustrant cand scrii ceva asemanator si nu ti se valideaza raspunsul... am mai zis, o sa avem o noua varianta de software, care o sa tina cont si de astfel de situatii... ]