Eu am raspuns corect la 5 intrebari, Si am raspuns la 6 intrebari, Dar cu
ce am gresit la intrebare cu Vlad? Eu am pus raspunsul 2 si imi aparea ca
era defapt raspunsul 1! Dar eu stiam ca Vlad inseamna: A stapani, A
conduce, A domni si toate aceste lucruri inseamna "Sef" si raspunsul 2 era
"Sef" si eu nu cred ca am gresit cu nimic! Mai ales ca Vlad nu e
prescurtarea pentru "Volod" ca ar fi numai daca ar fi fost defapt al
numelui "Vladiod" sau "Vladislav' dar eu stiu ca numele "Vlad" este
prescurtarea pentru "Vladimir"
...
Dar stai, Vlad si Vladimir nu inseamna
aceleasi lucruri! Am grsit ( E o fata trista mai ales ca e inversul lui )