Comentariu
Gabriela - 2 Mai 2011
Test de normalitate Super, nu sunt prea normala. Dar cine vrea sa fie? Oricum, eu cred ca toate
lucrurile existente in lume sunt egale, oricat ne-ar insela aparentele, iar
daca nu ar fi asa, testul asta oricum nu ne-ar ajuta sa ne dam seama cat de
normali suntem. De exemplu animalul meu preferat este crocodilul (mai
precis gavialul). Unora li se pare ciudat, dar mie mi se pare firesc.