haios.ro

Comentariu

mofooosss - 7 Aug 2010

Întrebări numai bune de răspuns!

sa faci testu asta la 3 dimineata nu e asha marfa dupa ce vi de la un concert si ai si nijte ere luata la bord...mda..nici nu vad sa citesc da sa mai si fac testul...e o pierdere de timp...asha ca...>.>..e LAMEEEE..FFS