haios.ro

Comentariu

marce - 23 Apr 2009

Test de normalitate

hmmm....se pare ca nu sunt prea normala.... mi-a iesit 0%. la prima intrbare am raspuns 4100, la la a doua intrbare 6, la a treia am raspuns surub verde si la a 4-a cartof...big grinbig
grinhappy