haios.ro

Comentariu

bee - 26 Mai 2011

Test de normalitate

nu am facut niciuna bine... laughing.... am scris topot si verde iar la intrebarea cu leguma am scris castravete....laughing
presupun k sunt mai deosebita...smug...laughing