haios.ro

Comentariu

ina - 2 Mai 2011

Test de normalitate

pai la testul asta daca esti atent si nimeresti raspunsurile corecte inseamna ca nu esti normal...sa vedem...dupa cate vad eu peste jumatate din cei care au facut testul au raspuns "gresit" adica sunt "anormali"..laughing))) ceea CE ma bucura este ca avem o populatie destul de anormala, care se mai traduce si "atenta", uneori chiar "geniala"..parerea mea este ca testul ar trebui sa se numeasca test de antentie...