Comentariu
ina - 2 Mai 2011
Test de normalitate pai la testul asta daca esti atent si nimeresti raspunsurile corecte
inseamna ca nu esti normal...sa vedem...dupa cate vad eu peste jumatate din
cei care au facut testul au raspuns "gresit" adica sunt "anormali"..
))) ceea CE ma bucura este ca avem o populatie destul de
anormala, care se mai traduce si "atenta", uneori chiar "geniala"..parerea
mea este ca testul ar trebui sa se numeasca test de antentie...