haios.ro

Comentariu

alexa - 3 Apr 2011

Test de normalitate

ha!!!wow!ce test frumos!va felicit pentru ce chestie nasoala ati facut!normalitatea cuiva nu se masoara asa!ce e pentru voi normal e pentru altul anormal . si care-i faza?trebuia neaparat sa ma gandesc la ce ziceati voi?uite eu nu m-am gandit si sunt FOARRTE normala. BRAVO VOUA!!!!!!!!