Comentariu
alexa - 3 Apr 2011
Test de normalitate ha!!!wow!ce test frumos!va felicit pentru ce chestie nasoala ati
facut!normalitatea cuiva nu se masoara asa!ce e pentru voi normal e pentru
altul anormal . si care-i faza?trebuia neaparat sa ma gandesc la ce ziceati
voi?uite eu nu m-am gandit si sunt FOARRTE normala. BRAVO VOUA!!!!!!!!