Comentariu
:( hmmm.... - 24 Apr 2012
Cel mai tare test de personalitate o pagina ****** nu altceva chiar nu aveti ce face e mare ***** si imi pare
rau ca am intrat ca am raspuns corect si nu-mi place sa fac asa ceva ma
ales pentru asa ceva mai bine nu intram pe aceasta pagina idioata asa ce
bine alta data o sa ma invat minte sa nu mai intru pe o asemenea tampita
pagina nu numai tampita ci si idioata si din vina ei eu
mmmmmooooooorrrrrrrr de plictiseala si de porcaria ei cine oo inventat-o
cred ca nu so gandit mai bine la acest luvru