haios.ro

Comentariu

:( hmmm.... - 24 Apr 2012

Cel mai tare test de personalitate

o pagina ****** nu altceva chiar nu aveti ce face e mare ***** si imi pare rau ca am intrat ca am raspuns corect si nu-mi place sa fac asa ceva ma ales pentru asa ceva mai bine nu intram pe aceasta pagina idioata asa ce bine alta data o sa ma invat minte sa nu mai intru pe o asemenea tampita pagina nu numai tampita ci si idioata si din vina ei eu mmmmmooooooorrrrrrrr de plictiseala si de porcaria ei cine oo inventat-o cred ca nu so gandit mai bine la acest luvru