haios.ro

Comentariu

adelina - 2 Iun 2009

Test de normalitate

ce naspa............ dak ce scrii uh e varianta corecta dc e incorect ce scrii?
a) 4170
b) 6
c) surubelnita verde (daca e asemanator cu ciocanul dc nu a pus macar o jumutate de .?
d)rosie si a iesit: o din 4 ( 0% )
e ffffffffffffffffffffff nasapaaa!!!!!!!!!!
cn a pus testu asta sa nu mai puna asa ceva nici o data pe net x-(