Comentariu
adelina - 2 Iun 2009
Test de normalitate ce naspa............ dak ce scrii uh e varianta corecta dc e incorect ce
scrii?
a) 4170
b) 6
c) surubelnita verde (daca e asemanator cu
ciocanul dc nu a pus macar o jumutate de .?
d)rosie si a iesit: o din 4
( 0% )
e ffffffffffffffffffffff nasapaaa!!!!!!!!!!
cn a pus testu
asta sa nu mai puna asa ceva nici o data pe net x-(