haios.ro

Comentariu

silvia - 19 Aug 2011

Test de normalitate

dragut testul asa ca amuzament, dar ca corectitudine nu prea mi se pare...la cel cu "F"-ul ziceti ca cei care gasesc 6 "F" din prima e un geniu...iar statisticile voastre arata acolo, cel mai mare procent la raspunsuri, il are cel cu 6, deci cei mai multi au raspuns 6..iar la cea cu leguma, am citit cateva comentarii pe la inceput si cel putin acolo sunt mult mai multi care au pus rosie, decat cei care au pus morcov, deci poate ca rosia e la normalitate...rosie am pus si eu...in rest, imi place ca nu am luat puncte pt normalitatebig grin...numai bine