Comentariu
silvia - 19 Aug 2011
Test de normalitate dragut testul asa ca amuzament, dar ca corectitudine nu prea mi se
pare...la cel cu "F"-ul ziceti ca cei care gasesc 6 "F" din prima e un
geniu...iar statisticile voastre arata acolo, cel mai mare procent la
raspunsuri, il are cel cu 6, deci cei mai multi au raspuns 6..iar la cea cu
leguma, am citit cateva comentarii pe la inceput si cel putin acolo sunt
mult mai multi care au pus rosie, decat cei care au pus morcov, deci poate
ca rosia e la normalitate...rosie am pus si eu...in rest, imi place ca nu
am luat puncte pt normalitate
...numai bine