Comentariu
Anca - 20 Mai 2011
Test de normalitate Testul este interesant...dar as vrea sa stiu cum au conceput testul, pe
baza de studii....adica de ce ne gandim aproape toti(cu un procentaj destul
de mic cei care nu se gandesc la asta) la ciocan rosu. Eu am mai facut mai
de mult un test care avea cam aceeasi intrebare, numai ca acolo trebuia sa
iasa ciocan negru si asa mi-a iesitadica majoritatii i-a iesit asa, .... si
cum poate fi posibil asa ceva?